Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
vipoland
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 5
Sie 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Peter Lee
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Peter Lee to najzwyklejszy nastolatek, z dużym poczuciem humoru.Peter jest dobrze wykształconym chłopcem który uwielbia zwierzęta.Peter posiada wielu przyjaciół, ze względu na jego bardzo miły i wrażliwy charakter.Niestety chłopiec jest złośliwy względem innych.
Wygląd postaci: Peter to wysoki, szczupły nastolatek o błękitnych oczach, blond włosach i przepięknym uśmiechem.
Historia postaci: Przed pójściem do Hogwartu Peter był zwykłym uczniem szkoły w Londynie.Któregoś ładnego dnia Peter zezłościł się na kolegę bo mu dokuczał a chłopiec (Peter) zrobił dziwną rzecz popchnął chłopca w bok ale go nic nie uderzyło po prostu go przesunął i ten chłopiec się przestraszył.Jednak po upływie lat Peter zaczął dowiadywać się o swoich mocach.I zaczął uczyć się w Hogwarcie. Peter miał wielu przyjaciół, ze względu na jego charakter.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Peter Lee, natomiast jak ty się nazywasz?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak, oczywiście mogę Cię tam zaprowadzić).(Przepraszam wiesz gdzie jest Zoo?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Wielkie dzięki Steven *powiedział Peter*  jestem bardzo głodny. *i zaczął jeść zupę*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem z YouTube'a.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałem regulamin i zobowiązuję się go przestrzegać.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Wstrzymane.

- Dodaj jakąś negatywną ceche do charakteru.
- Opisz ujawnienie się mocy magicznej. Pamiętaj, że jest ona wywołana pod wpływem silnych emocji.
- Drugie i trzecie pytanie pomocnika jest źle. W drugim musisz odpowiedzieć na chatcie OOC (w nawiasach), w trzecim musisz odpowiedzieć akcją w gwiazdkach. Pomocny będzie ten poradnik.

3 dni na poprawę.
vipoland
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 5
Sie 2017
0
#3
Mam to edytować ??
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#4
Tak.
vipoland
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 5
Sie 2017
0
#5
I potem napiasac że skończyłem ??
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#6
No tak.
vipoland
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 5
Sie 2017
0
#7
Leinad napisał(a): (05.08.2017 10:34)No tak.

Skończyłem
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#8
Zaakceptowane!

Po rangę na serwerze zgłoś się przy użyciu komendy /helpop.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.