Witaj!

[Propozycja] Mistrz Gry
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#11
Jestem za ale jak ja zostane mistrzem gry inaczej propozycja nie wchodzi w gre

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Silexan
Mugol


 
#12
Wypowiem się bowiem bardzo dobrze pamiętam jak to było poprzednim razem. Wybrano grupę graczy którzy mieli napędzać rozgrywkę na serwerze, a napędzili zmienność zjawisk pogodowych. Otworzyli kilka wątków które nigdy nie zostały zamknięte. A skończyło się nawet nadużywaniem uprawnień na serwerze.

Jednakże jestem za powołaniem tej funkcji, jednak nie w takiej ilości jak to miało miejsce poprzednim razem. Na potrzeby serwera wystarczyłaby jedna lub dwie osoby które potrafiłby zorganizować trochę czasu. Myśle że taka liczba uprawnień jaką mieli poprzednim razem byłaby przesadą, moim zdaniem wystarczyły by im permisje do warpów i narracji. Nic wiecej nie trzeba. No może by się jeszcze przydało coś w stylu wezwania narratora. Komenda po użyciu której narrator mógłby wpisać coś i od razu przenosiłoby go do gracza który go woła.

I jeżeli już dojdzie do narratorów to proszę, ograniczcie do minimum te codziennie wahania pogodowe, tornada i inne dziwy. Bo ani to fajne ani przyjemne.

Dla tych nie lubiących czytać. Za
Kugacz
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 2
Mar 2016
60
Slytherin
#13
Jakby wybrać odpowiednio aktywną osobę której przydzieliło by się odpowiednie permisje mogło by coś z tego być. Osobiście jestem za.

(Mimo to, że moje zdanie zupełnie się nie liczy, dawać repeki. Pozdrawiam :)))) )
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#14
Mistrz Gry był i nie spełnił zadania.
Nie będę robił pięćdziesięciu rang, ponieważ wszystkie z nich trzeba potem zapełnić, a każda ranga czym innym się zajmuje. To następnie przekłada się na zwiększenie ilości osób w ekipie, aby te miejsca zapełnić. Jakiś czas temu był krzyk o zmniejszenie liczebności członków ekipy, co zrobiłem. Wtedy podniósł się kolejny krzyk, że jest za mało osób do odpowiadania na /helpop - więc musimy się zdecydować!

Uprawnienia Moderatorów zostaną zwiększone pod względem narracji oraz podejmowania decyzji przy akcjach IC bez potrzeby interwencji Administratora RP. Takie rozwiązanie będzie najlepsze, nowej rangi nie będę wprowadzał.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.