Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Peoniaa
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 3
Wrz 2017

#1
Imię i nazwisko: Anabelle Watson
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Anabelle jest osobą w miarę odważną i nie kiedy optymistyczną. zawsze stara się darzyć promiennym uśmiechem. Jest ona inteligenta oraz z chęcią przyswaja wszelaką wiedzę, a także często jej zależy na byciu systematycznym. Jednak jak każdy ma pewne wady jak na przykład Przebiegłość. Zawsze wszystko musi robić po swojemu, a bycie miłym i sympatycznym nie bardzo do niej należy. 
Wygląd postaci: Anabelle jest posiadaczką bladej skóry i piegów na twarzy. Ma ona 156 centymetrów wzrostu. Oczy ma w kolorze swoim ulubionym - zielonym. Jest także brunetką z jaśniejszymi końcówkami, a jej styl ubioru jest przeważnie czarno biały jednak ma parę lubianych ubrań w kolorach tęczy. Ma wadę wzroku przez co powinna nosić swoje czarne, okrągłe okulary jednak rzadko je wkłada. 
Historia postaci: Gdy Anabelle miała 6 lat wraz z rodzicami przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii gdzie mieszkali jej dziadkowie od strony taty. W szkole zawsze jej bardzo dokuczali. Starała się to zawsze ignorować jednak pewnego dnia gdy dziewczyna o imieniu Anne czyli ta, która dokuczała Anabelle najbardziej ośmieszyła ją przed całą szkołą kiedy rzuciła w nią całym obiadem na korytarzu przy wszystkich. Wtedy Anabelle już nie wytrzymała i zaczęła płakać gdy nagle szafka przed Anne gwałtownie się otworzyła uderzając ją w twarz. Po powrocie do domu Anabelle opowiedziała rodzicom o zaistniałej sytuacji, a oni wytłumaczyli jej, że jest czarodziejką i to co się stało było za pomocą magii oraz, że kiedy ukończy 11 lat pojedzie się kształtować do szkoły magii i czarodziejstwa - Hogwartu. Uradowana dziewczynka nie mogła w to uwierzyć. Kiedy czarodziejka skończyła 11 lat pojechała na ulicę pokątną po potrzebne rzeczy do szkoły, a następnie pożegnała się  z rodziną przy peronie 9 i 3/4 po czym wyruszyła do Hogwartu...

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem Anabelle Watson *Odpowiada z pogardą* A ty...?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Przykro mi, ale nie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Spogląda z niechęcią na zupę* Co to za zupa...?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Poleciła mi go znajoma.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałam regulamin serwera.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
- Rozpisz wygląd do pełnych zdań.
- No okej magia tak nie działa że samodzielnie uzdrowisz daną osobę. Zmień na co innego.
- Dopisz jeszcze akcje na Peronie 9 i 3/4.

3 dni, 3 szanse na poprawę!
Peoniaa
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 3
Wrz 2017

#3
bogo36 napisał(a): (21.09.2017 12:32)
Wstrzymane!
- Rozpisz wygląd do pełnych zdań.
- No okej magia tak nie działa że samodzielnie uzdrowisz daną osobę. Zmień na co innego.
- Dopisz jeszcze akcje na Peronie 9 i 3/4.
3 dni, 3 szanse na poprawę!

Edytowałam podanie według wymagań.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.