Witaj!

[Apelacja] Bella
Bella
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 4
Mar 2017

#11
Ludzie, nie potraficie zrozumieć, że to nie było odgrywane? Nie mam zamiaru odgrywać seksu w klockach więc tego nie robię, bo po co mi to... A jeśli nie potraficie czytać ze zrozumieniem, to już nie mój problem a wasz. Zaś co do sprawy narzeczeństwa, wszystko wynikło za sprawą IC i osoby znające sytuacje nie powiedzą "ooo, pato". Tak powiedzą jedynie ci ludzie, którzy w ogóle nie rozumieją relacji między naszymi postaciami.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#12
^Właśnie o to się rozchodzi że czytać ze zrozumieniem umiemy i wiemy co czytamy. Jak już się ruchacie to przynajmniej temu nie zaprzeczajcie bo to że odgrywacie sobie na /sme nie oznacza że tego na szpiegu nie widać. Ruchacie się, proste, isie stało. Hipokryzja jest najgorsza
Bella
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 4
Mar 2017

#13
Najgorsze jest to, że uważacie, że mi się to podoba czy jak to tam określić. Specjalnie pomijam takie akcje i proszę o ucięcie akcji, czyli stop we wczesnym momencie i powrót po wszystkim. Nie lubię takich rzeczy odgrywać to nie odgrywam i proste. To, że nasze postacie to zrobiły co z tego? Dla waszej świadomości, nie odgrywam takiego czegoś bo nie chce, może dotrze to do was nareszcie. (Dla tych którzy dalej nie rozumieją - nie odgrywam tam jakichś szczegółów tego czy coś takiego BO NIE LUBIĘ I NIE CHCĘ.)
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#14
[Obrazek: T1OqQMu.png]
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#15
Bella ma rację ;_; 
Znam ją osobiście i sama wiem że nie lubi i nie chcę odgrywać ,,takich'' akcji
z powodów prywatnych.
Nie byłam tam, no cóż, Belli powinien się skończyć ban/perm nie wiem co to tam było.
Emil ją totalnie ignoruje, chociaż jest Online i na serwerze i na Discordzie. Mam nadzieję że 
to szybko się wyjaśni ;*
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#16
A może w końcu się zamkniecie z tymi nic nie wnoszącymi śmieszko-postami, które i tak niczego nie wnoszą, ani w żadnym stopniu nie wpłyną na ostateczną decyzję osób wyżej? XD
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#17
Mapi nie wiem w jak możesz to nazywać ''śmieszko-postami'' bo według mnie to jest po prostu żałosne i przykre. @Wkicia skoro ona nie lubi takich akcji to dlaczego aż tak często je odgrywa? XD MOŻE TO ROCKY JĄ ZMUSZA DO INTERNETOWEGO SEKSU?! ZAMKNIJMY GO.

// +20% Za spam w apelacji

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#18
Oj wiemy, że bella lubi odgrywać takie rzeczy bo pewne osoby mi się chwaliły co tak odgrywa ta dziewoja. Ale od czasu gdy jej facet się przysapał o to tak jak w przypadku sławnej osoby o nicku Stella, musiała zaprzestać bo był bardzo zazdrosny o Varmpsa i secks w klockach. I Merlin ładnie podsumował hipokryzję "Nie było odgrywane", "Było odgrywane na /sme", nie czaje XD

// +20% Za spam w apelacji
Oxygen
Azkaban




Posty: 7
Tematy: 2
Paż 2017

#19
Noom, ten komentarz proszę pominąć.

// +20% Za spam w apelacji
Bella
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 4
Mar 2017

#20
Mój facet się "przysapał" taaa. Mówisz nie wiedząc o co kaman. Veni nie, nie lubię. Dlatego też tego nie odgrywam. Czuje się winna odgrywając takie rzeczy, więc tego nie robię. Bardzo to proste, nie wiem czego tu nie rozumiesz. Na /sme nie odegrałam, odegranie akcji to to gdy coś piszę w gwiazdkach (najprościej mówiąc) tak? A skoro tego nie pisałam, to nie odgrywałam. Tak to działa. Nie, nie musiałam przestać tylko chciałam. Nikt mi nie będzie stawiał ultimatum. Jak dalej nie będziesz w stanie tego zrozumieć przez jakieś ograniczenia, to chyba nigdy tego nie zrozumiesz. A dodatkowe obrażanie mnie, naprawdę nie jest potrzebne, skoro nie masz na kim innym się wyżyć, to może zacznij ćwiczyć czy coś. Przyda ci się.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.