Witaj!

[Apelacja] Bella
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#31
[Obrazek: RFFKrts.jpg]

// +20% Za spam w apelacji. Moim zdaniem nie powinieneś spamować.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#32
Jeszcze śmieszniej,  że jedną z rzeczy za które dostał perma były właśnie niestosowne akcje XD

// +20% Za spam w apelacji
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#33
Widzę, że nie tylko bella ma minusowe IQ ale osoby powyzej też. Polecam bardzo serdecznie nauki czytania ze zrozumieniem :-) Nie chce mi sięznowu pisać tego samego ale najwyraźniej muszę.
Mam wywalone jajca na tą akcję, żę tam ruchala się na haplu tylko piszę o jej hipokryzji i nie robię z tego ŻADNEJ dramy tylko po prostu wypominam błędy tej młodej dziewczynki. 
I nie "pultam" cokolwiek to znacyz się do nikogo XD



Nie wiem mapi ty tam gotuj się na egzaminy gimnazjalne czy tam siódmej klasy i naprawde polecma Ci CZYTANI EZE ZROZUMIENIEM bo to ważne na takich egzaminach XD

@Adrian W dodatku widzę tutja poziom prawdziwego LICEALISTY, który spina się o to, że ktoś jest chudszy od typa, przynajmniej nie jestem grubą kluchą siedzącą przed komputerem z całą twarzą w pryszczach


(sory gajs alkohol zle szkodzi ale pisalem co mysle, wiec nie mam zamiaru niczego usuwac)

// +20% Za spam w apelacji
valcora
Czarodziej




Posty: 65
Tematy: 3
Kwi 2017
86
Hufflepuff
#34
Niepotrzebne spiny i gówno burza się tu tworzy. To ja tutaj widzę kto ma iq poniżej normy i zaniża... Nie spinaj Veni okok, wszyscy czytamy ze zrozumieniem. Ten wątek zrobił się w jakiś niedowalony pocisk. Widzę, że kto lepiej kogoś dociśnie, tym lepsza zabawa. No i... skoro nie masz nic do ich "seksu w klockach" to po co się tutaj wypowiadasz, skoro tutaj temat w sprawie unban, a ban?

// +20% Za spam w apelacji
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#35
>Wypowiadaj sie przez cały wątek
>Potem zacznij wmawiać wszystkim że masz na całą sprawe wywalone

Głupi czy głupi XD

// +20% Za spam w apelacji
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#36
jeszcze tak jechać na wszystkich co próbują go uspokoić, adrian spinający się licealista, mapi 7 klasista i reszta grubasy z pryszczami

// +20% Za spam w apelacji
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#37
skoro już tu piszecie o wszystkim...



Rudy, jak tam życie? było już rypane z /valcora/?

// +20% Za spam w apelacji. A mnie o samopoczucie jak muszę odwalać tą całą robotę to nie zapytasz?
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
valcora
Czarodziej




Posty: 65
Tematy: 3
Kwi 2017
86
Hufflepuff
#38
Wyobraź sobie, że nie było.

// +20% Za spam w apelacji
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#39
Ban veniwhuj jak zwykle sieje ferment valkora ma rację a rudy to super podsumował no
A wgl to czemu ban za ruchanie się w 2 i 3 klasie przecież kiedyś jak chciałem banować za pedofilię homoseksualna na pierwszaku to jakoś mówiono że jeśli nikt tego nie widzi to spoko
Dajcie babie unbana ona już nie będzie
Silexan
Mugol


 
#40
Tera będzie parada obrońców chcących pokazać jak to nie są super i wskazujących ze veni to chu. Veni przez całą apelacje ma rację tylko niepotrzebnie wglebia się w dyskusję z kimś kto się do takiej nie nadaje.

Dejta se wszyscy na wstrzymanie.

PS. Podoba mi się tylko post zygfryda. Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.