Witaj!

[Apelacja] Bella
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#21
@Bella 
Czyli kazdy kto pisze akcje poprzez komende "/me" nie odgrywa akcji? XD
Są to komendy, ktore po prostu dodają estetykę, pisząc akcję na "/me" bądź "/sme", grasz akcję tak samo jakby to było w "**" nie ma różnicy między akcją: "/me Wyprowadza lewy sierpowy w stronę Kacpra" a między akcją "*Wyprowadza lewy sierpowy w stronę Kacpra*". Jeżeli masz problem ze zrozumieniem tak prostej a zarazem podstawowej rzeczy to nie wiem czy RolePlay jest dla Ciebie.
Cytat:Cała akcja nie była odgrywana.
Cytat: Wszystko było na sme
Cytat: Tak naprawdę to nie było odgrywanie bo z przyczyn prywatnych i emocjonalnych poprosiłam by takie akcje nie były odgrywane
Które w końcu z tych zdań jest prawdziwe?
Bo albo to My jesteśmy jacyś niespełna rozumu, że nie rozumiemy tego co piszesz albo to z Tobą jest coś nie tak, że nie widzisz własnej hipokryzji i tego błędu. Już pal licho to, że dostałaś bana za odgrywanie secksu w minecraft. Tutaj już chodzi o to co wypisujesz.
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#22
Wiernie cytując: 
"Cała akcja nie była odgrywana. Była rozgrywana w ich prywatnym pokoju"
[Obrazek: pKFPDS5.jpg]

// +20% Za spam w apelacji
Peony
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Lip 2017
5
Hufflepuff
#23
isie stalo Undecided

// +20% Za spam w apelacji. W istocie stało się.
Bella
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 4
Mar 2017

#24
Nie wiem już jak to tłumaczyć. Ja nie pisałam żadnych akcji seksu. Rozgrywana akcja czyli że nasze postacie to zrobiły tak? Temu nie mam co zaprzeczac. Ale ja nie pisałam nic w stylu "złapała za *****" bo tego NIE LUBIĘ. Na sme Rocky "opisał akcje by tam nie było niejasności. A tego właśnie starałam się nie czytać. Proste? To że ja nie odgrywałam żadnej akcji takiego typu jak pisałam wyżej,  chyba mówi samo przez się. Zwracają mi tu uwagę ludzie którzy naprawdę przesadzaja z tym seksem na haplu rozpisaujac to ile popadnie i próbujecke wmówić mi że odgrywam jak wy. A TEGO NIE ROBIĘ BO NIE CHCE Z PRZYCZYN PRYWATNYCH.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#25
Jak Bella nie chciała to zapewne Rocky chciał...
No to Rocky, namawianie do seksu w klockach jest karalne...

// +20% Za spam w apelacji
Bella
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 4
Mar 2017

#26
Endik, nie zgadzam się z tobą. Rocky nie wymuszał, zgodził się na to byśmy takich rzeczy nie odgrywali z różnych powodów.

Druga sprawa to to, że widzę iż wypowiadają się tu ludzie, którzy nie mieli żadnego problemu i zahamowań z wulgarnym odgrywaniem gwałtów ze szczegółami podczas krwawego księżyca. Dlatego nie rozumiem w czym tkwi wasz problem z tą "akcją" seksu. Łatwo jest hejtować ludzi za coś co samemu się czyni.

Trzecia sprawa zaś, to to, że odgrywamy z Rockym te postacie, tak a nie inaczej. To, że nie chce i nie lubię odgrywać takich akcji w pełnym wydaniu nie znaczy, że nasze postacie nie chcą tego robić.

Po czwarte i chyba ostatnie, jedyne co wnosimy takimi przekomarzaniami się, to tylko spam. Czepiacie się każdego mojego chaotycznie napisanego słowa, które pisane pod wpływem emocji może być błędnie odczytywane.
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#27
Najlepsze kiedy przez skrzata wchodzisz se do prefow i podgladasz co sie dzieje.. NIE ODGRYWALI SZCZEGÓŁOWO.

// +20% Za spam w apelacji
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#28
Droga damo. Jest to moja ostatnia wypowiedź w tej sprawie bo to co piszesz jest naprawdę coraz to bardziej śmieszne i spada do iq 2 przez to, że ja się tutaj wypowiadam
Bella napisał(a): (10.11.2017 15:59)Druga sprawa to to, że widzę iż wypowiadają się tu ludzie, którzy nie mieli żadnego problemu i zahamowań z wulgarnym odgrywaniem gwałtów ze szczegółami podczas krwawego księżyca. Dlatego nie rozumiem w czym tkwi wasz problem z tą "akcją" seksu. Łatwo jest hejtować ludzi za coś co samemu się czyni.
Naprawdę polecam Ci czytanie ze zrozumieniem ponieważ napisałem Ci już, że nie mam nic do Twojej akcji seksu na haplu a raczej do Twojej hipokryzji jaką reprezentujesz w swoich wypowiedziach.

Bella napisał(a): (10.11.2017 08:27)Nie wiem już jak to tłumaczyć. Ja nie pisałam żadnych akcji seksu. Rozgrywana akcja czyli że nasze postacie to zrobiły tak? Temu nie mam co zaprzeczac. Ale ja nie pisałam nic w stylu "złapała za *****" bo tego NIE LUBIĘ. Na sme Rocky "opisał akcje by tam nie było niejasności. A tego właśnie starałam się nie czytać. Proste? To że ja nie odgrywałam żadnej akcji takiego typu jak pisałam wyżej,  chyba mówi samo przez się. Zwracają mi tu uwagę ludzie którzy naprawdę przesadzaja z tym seksem na haplu rozpisaujac to ile popadnie i próbujecke wmówić mi że odgrywam jak wy. A TEGO NIE ROBIĘ BO NIE CHCE Z PRZYCZYN PRYWATNYCH.
1. Zaprzeczałaś temu, że zostało to rozgrywane.
2. Rocky opisał to wszystko ponieważ jak twierdził, Ty go o to poprosiłaś.
3. Napisaliście to żeby nie było NIEJASNOŚCI po czym nie czytasz tego chcąc specjalnie doprowadzić do niejasności?
4. Samo za siebie* Oraz nie odgrywałaś może bezpośrednio, ale brałaś czynny udział w tej akcji jak twierdząc jeszcze wcześniej na "/sme".

Zapytam po raz kolejny droga Bello, gdzie leży prawda? Które z Twoich zdań jest prawdziwe i dlaczego jedno zaprzecza drugiemu? Dlaczego tak bardzo usiłujesz zrzucić winę na innych, to jest Twoja apelacja nie skarga na graczy, którzy dokonali akcji gwałtu i otrzymali za to karę, zamiast przyjąć banicję albo postarać się dogadać z administracją aby ją chociaż skrócić Ty wylewasz swoje siódme poty pogrążając się coraz bardziej w swoich, że tak powiem kłamstwach bo już nie wiem co jest prawdą.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#29
Oj już zamknij buzię Veni, dziewczyna popełniła błąd a ty chudzielcu robisz z tego jakąś dramę stulecia.

// +20% Za spam w apelacji
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#30
Śmiesznie jak Veni z permem pulta sie o czyjegoś bana.

// +20% Za spam w apelacji



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.