Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Vitucki
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Ted Whitby
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Ted jest osobą zapatrzoną w sobie,lecz bardzo pracowitą, choć często niezdarną.Jest chamski gdy ktoś zachowuje się wrednie w stosunku do niego.Zawsze kończy to co zaczął nawet wtedy kiedy inne osoby mogą na tym stracić.Nie jest zbyt inteligentny.Trudno nawiązuje znajomości,lecz gdy nawiąże takową to jest ona solidna i długa. Nie ufa nieznajomym.
Wygląd postaci: Ted jest niskim Blondynem mierzącym 1,45 m.Ma błękitne oczy i długie włosy.Jest chudy.Ma on często podkrążone oczy ponieważ nie dosypia.
Historia postaci: Ted miał zwykłe dzieciństwo jak każdy mugol.Rodzice nic nie mówili mu o Hogwarcie.Lecz wierzył w magie przez opowiadane mu bajki w przedszkolu o czarodziejach.Ted miał 1 kolegę  który musiał zmienić szkołę z powodu przeprowadzki.Gdy Ted dowiedział się o tym zaczął płakać w łazience z kranu poleciała woda,w jego pokoju pękła żarówka a jego zabawki zaczęły się unosić.Wszystko się uspokoiło gdy Ted przestał płakać.Wtedy rodzice powiedzieli mu o magi i Hogwarcie.Rok pózniej w 11-naste urodziny Ted dostał list z hogwartu.Odrazu sie ucieszył.Na pokątną pojechał razem z rodzicami.W śierpniu pojechał na pokątną kupić wszystkie potrzebne rzeczy do nauki w hogwarcie,rodzice kupili mu sowę lecz  nie ucieszył się z tego powodu.Ted ciągle miał żal do rodziców ze nie powiedzieli mu o Hogwarcie wcześniej.Na początek roku udał sie na peron 9 i 3/4 i odjechał.Niewzruszył się z powodu wyjazdu od rodziców.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1 [TedWhitby]:Cześć,jestem Ted.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
[i]UczeńKlasa1 [TedWhitby]SadNo w Warszawie pewnie!)[/i]

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera talerz po czym odkłada go na stół*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Kiedyś na nim grałem,Dowiedziałem się przeglądając internet

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? :Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#2
Troszkę za krótko

Nie wypowiadaj się pod czyimś podaniem +10% warna. /MateVu
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
96
Gryffindor
#3
Wstrzymane!

Podanie w miarę okej, jednakże jest dużo braków w historii.
Spójrz w ten poradnik ->  KLIKNIJ MNIE <-, punkt 2 "Tworzenie postaci". Tam jest napisane co powinno się znaleźć w historii.

3 szanse i 3 dni na poprawę!
Vitucki
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2018
0
#4
Veenq napisał(a): (12.02.2018 02:56)
Wstrzymane!

Podanie w miarę okej, jednakże jest dużo braków w historii.
Spójrz w ten poradnik ->  KLIKNIJ MNIE <-, punkt 2 "Tworzenie postaci". Tam jest napisane co powinno się znaleźć w historii.

3 szanse i 3 dni na poprawę!

Poprawione !
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#5
Zaakceptowane - Hufflepuff.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.