Witaj!

Czego brakuje wam na serwerze?
DawcioPL
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 3
Gru 2014
23
Gryffindor
#31
Najlepsza zmiana : Zmiana lunchera na normalny serwer MC na IP: Texturpack + kilka modów w tym zostało by IC OOC WYSYŁANIE WIADOMOŚCI, ZAKLĘCIA, serwer by mniej lagował ( zacinał ) co by sprowadziło więcej grających graczy. Pozdrawiam.
patka555
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 2
Kwi 2015
1
Hufflepuff
#32
Oczywiste chyba, że starego lauchera, ponieważ niektórzy mają słabe kompy i np jak wchodzą na serva to mają 2 fps i po kilku sekundach wywala im mc :3 np takiej mi, więc wole stary laucher, bo mi na starym laucherze aż tak nie lagowało jak tu. ;3
KmatixPL
Czarodziej




Posty: 25
Tematy: 2
Mar 2015
4
#33
Fajnie by było gdyby łatwiej można było zdobyć zaklęcia i może powrót do wersji 3.0 i możę jakiś turniej quiditcha czy klub pojedynków zorganizować Wink
Grzywus
naszpicowany




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014

#34
KmatixPL napisał(a): (18.07.2015 19:38)Fajnie by było gdyby łatwiej można było zdobyć zaklęcia i może powrót do wersji 3.0 i możę jakiś turniej quiditcha czy klub pojedynków zorganizować Wink

Zaklęcia, powrót, turniej ani pojedynki nie przywrócą dobrego klimatu, a szukanie zaklęć ma być zabawą, pod nos Ci tego nie podstawią.
DawcioPL
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 3
Gru 2014
23
Gryffindor
#35
Grzywus napisał(a): (18.07.2015 20:02)
KmatixPL napisał(a): (18.07.2015 19:38)Fajnie by było gdyby łatwiej można było zdobyć zaklęcia i może powrót do wersji 3.0 i możę jakiś turniej quiditcha czy klub pojedynków zorganizować Wink

Zaklęcia, powrót, turniej ani pojedynki nie przywrócą dobrego klimatu, a szukanie zaklęć ma być zabawą, pod nos Ci tego nie podstawią.

T
Grzywus ty jesteś starszym graczem tak jak ja.Mogę dac sie skrocic o głowę że przyznasz mi racje że wprowadzenie
Lunchera  o 2 wersję w tył wprowadziły by lepsze zmiany tzn mniej lagów jak i więcej ludzi grających bo nie będę mieli zacinek . Bunt XD

+MNIEJ LAGOW
+WIECEJ GARACZY
+LEPSZE ODGRYWANE AKCJE POD WZGLEDEM ZE MA SIE Z KIM A NIE JAK TERAZ
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#36
Cytat:-Zbyt "wykokszone" postaci graczy, którzy mają dłuuuugi staż na serwerze. Nowi gracze tracą chęć gry widząc, że praktycznie co drugi gracz może ich załatwić jednym ruchem różdżki (nawet nie zawsze potrzebuje różdżki!!!)

Cytat:-Brak reklam. Jedyne, które są to te na forach. Jedynie ta na MPCforum jakoś funkcjonowała, o pozostałych autorzy kompletnie zapomnieli.

Cytat:-Ktoś już wyżej pisał - za mało swobody. Na WSZYSTKO wymagana jest zgoda administracji.

Duży plus dla kolegi, te dwie rzeczy - czyli ''Wykokszone'' postacie i brak swobody łączą się ze sobą. Mniej więcej teraz wygląda to tak, że starsi gracze są potężni, a nowi nawet ''głową do pięt im nie dosięgną''.

Cytat:-Nauczyciele olewają lekcje w Hogwarcie, bo "nie mają czasu". Raz - zgoda, ale kilka lekcji z rzędu?

Myślę że zmiana nauczycieli będzie nie potrzebna. Mamy wakacje i każdy z nich korzysta jak tylko może, a nie siedzi przed komputerem.

Cytat:VoiceChat!

Od tego mamy skype/team speak3/Mumble Smile

Powiem wam z doświadczenia że gwałtowne zmiany też mają swoje konsekwencje, jeżeli zmienimy mapę 3.0 na 2.8 to okaże się, że gracze zaczną odchodzić. Dobrze by było gdyby administracja robiła coś ''kreatywnego'', a nie wałkowała ten sam temat przez przez długi czas, mowa tu o eventach które są na zasadzie ''Bandit in comming!, the battle of Hogsmeade/Hogwart, auror victory!''. Jeżeli chcecie powrotu starych graczy to zróbcie coś nowego, bo gdy przyjdą powiedzą ''Eeee...Hapel taki sam jaki był, znowu nuda''. Osobiście gdy gram w Hogwarcie nie czuję się jak w ''zaczarowanym świecie'' bo wszystko jest mi znajome i skomplikowane schody tego nie zmienią.

Zmiana wyglądu forum? Czemu nie, ten akurat jest za biały, taki smutny i nie podobny do uniwersum Harrego Pottera.

Proponuję stworzyć na forum listę czarów, eliksirów, zwierząt, języków i ziół które nie zostały jeszcze odkryte w uniwersum, ani na haplu by gracze mogli w sposób ciekawy zajmować się odgrywaniem poszukiwaniem tych rzeczy. Ładne akcje wysyłane byłyby administracji i potem taki gracz dostawałby nagrodę od uniwersytetów i od różnych firm inwestujących w rozwój świata magicznego. Przynajmniej ONMS, Językoznawstwo, zioła będą do czegoś przydatne Smile

Tworzenie różnych akcji w Hogwarcie, np. gdy jakiś gracz będzie chodził po szkole nagle odkrycie tajmeny pokoik i różne rzeczy tego pokroju. Stworzenie systemu magii, które nie koniecznie służy do mordowania, jak większość zaklęć na haplu.
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#37
graczy
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#38
//Wyjaśnienie "kokszenia"

Jeszcze jedno mi się przypomniało czego nie mogę przeboleć, a jakbym zedytował post to raczej nikt by nie zauważył.

Mieszanie nadprzyrodzonych możliwości postaci. Nie chcę nikogo imiennie podawać, ale dam na przykładzie: Jest czarodziej, który ma 200 lat. Jest wilkołakiem, wężoustym, ma magię bezróżdżkową, oklumencję, legilimencję, full CM, runy wykokszone, topór przy pasie i dwadzieścia horkruksów, a do tego bazyliszka w szafie. Rozumiem, zdarzali się tacy czarodzieje (nie) ale to nie znaczy, że na serwerze coś takiego powinno być. W dużym stopniu psuje to rozgrywkę.
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#39
Usuwam posty nie wnoszące nic do tematu.
Sizar
Azkaban




Posty: 40
Tematy: 20
Gru 2014

#40
Głównie ludzi. Według mnie jest to sprawka launchera. Przed jego zmianą było pełno ludzi na serwerze i fajnie się odgrywało.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.