Witaj!

Czego brakuje wam na serwerze?
ScarecrowPL
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2014
3
Ravenclaw
#41
Haplowy ts dla szlachty.
StachuJones
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 8
Mar 2015
35
#42
Czytając wszystkie posty w tym wątku, zaciekawiła mnie wypowiedź Froxela, a raczej jej cząstka.
Pozwolę sobie zacytować.

Cytat:Tako samo ironicznie brzmią wypowiedzi graczy, którzy tak wykrzykują, że oczekują rozwoju serwera! 
Jak serwer ma się rozwijać jak chcecie go cofać do epoki lamusa poprzez cofanie wersji, aktualizacji czy nawet mapy...
Może Wam tego brakować bo na starej wersji zaczynaliście grę, ale standard wśród serwerów Minecraft stale wzrasta nie możemy pozostawać w tyle bo zamiast graczy zyskiwać będziemy się skupiać na garstce, którą posiadamy, a nowi niech idą do kosza.
To się totalnie mija z rozwojem serwera.

Okej, rozumiem, że chcemy być równi pod względem technicznym z innymi serwerami, ale to nie jest żaden serwer survival tylko Role Play i graczy nie mają przyciągać ciekawe modyfikacje czy też najnowsze wersje minecraft'a, lecz świetny klimat i świetni ludzie.
Poza tym, skoro administracja już tak bardzo chce aktualizować wersję gry do najnowszej, to niech robi to w sposób właściwy. Wiem, że na innych serwerach minecraft'a mają najnowsze wersje, lecz u nich zmiana to kwestia kilku, ewentualnie kilkunastu godzin. Okej, aktualizujcie hapla do najnowszych wersji, ale róbcie to szybko i sprawnie, bo średnio u nas przerwa techniczna czy też zmiana wersji trwa około tygodnia, a czasami nawet więcej.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#43
Zróbcie, że nicków nie ma za ścianami.
Poza tym mini propka (stara)
Fajnie by było tak, ża początku nikt nie ma z perspektywy nowego gracza "nicku", dopiero gdy gracz kliknie na tą osobę może sam napisać jej nick pod którym się będzie u niego wyświetlała. Potem ta osoba u tego gracza zawsze by miała taki nick chyba że by sobie znowu zmienił.
W praktyce by to wyglądało tak, że nowy gracz nawiązuje znajomości. Kolega, którego wcześniej nie znał przedstawia mu się i ten gracz ustawia sobie jego imię/nazwisko/pseudonim czy co tam chce.

Zalety propozycji
- Brak Meta Gamingu wynikającego z kłamstw odnośnie swojego nazwiska lub po prostu tego, że ktoś nie dowiedział się IC jak ktoś się nazywa a jednak zna jego nazwisko
- Większe IC (gracze w założeniu będą aktywniej nawiązywać znajomości)
- W założeniu gracze nie będą typowali swoich przyjaciół IC biorąc pod uwagę kim są ooc (nicki) chociaż co do tego nie jestem pewien (czego to nie wykombinują by zasygnalizować kto jest kim)
Wady
- Ooc bardzo by ucierpiało na tych zmianach
- Problem byłby przy tym jak ktoś ma nową postać
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#44
Na serwerze brakuje mi Yakushiego.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#45
W sumie co nie patrzeć ludziom się wbić nie chce w tym także mi głównie dlatego że nikogo na serwerze nie ma a gadanie ''odegraj sobie sam akcje'' jest niemalże jak granie ze sobą w warcaby więc chyba podziękuję xD

Moim zdaniem na serwerze brakuje mechaniki takiej jak np. na sampie. Mamy tam takie rzeczy jak Duty // J itp (nie ogarnąłem sampa tak w 100% więc nie wiem co tam jeszcze). Gdyby powstała możliwość podwyższania statystyk swojej postaci i zarabiania pieniędzy poprzez odgrywanie akcji w miejscu pracy i kupowanie przedmiotów  serio które warto kupić jak np. w sampie pierwszym naszym zakupem jest telefon komórkowy. Tutaj mogłaby to być np. miotła // akcesoria codziennego użytku // sowa itd. Mógłbym zgłosić tutaj parę pomysłów jeżeli by ekipa wyraziła chęć na to Confused 

P.S. Narzekanie raczej nie rozwiąże problemu że serwer zaczyna butwieć  Undecided
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#46
@Up Z tego co mi wiadomo takie coś miało być. W sensie odgrywanie w pracy itd. Ale nie ma... Co do kupowania mioteł ok, ale teraz miotła kosztuje więcej niż jakiś dom więc... (Z tego co kojarzę, chyba, że ceny się zmniejszyły.)
seba
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2015
1
#47
kce żeby wszy stko ożyło dementory lord powrócił i stwory
Szarpnes
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 0
Mar 2015
7
#48
ja powiem czego brakuje... DAWNEGO HAPLA! Wy sie dziwicie czemu ludzie nie grają a to wina was droga administracjo zrobiliscie z hapla nie wiadomo co... Teraz dla niektórych to ta rozgrywka to czystke zło napierdoliliscie za przeproszeniem tyle modów i pluginów że są lagi... A nie każdy ma komputer ze złota! Dla mnie Hapel zaczyna sie robic gównem.Jakbyscie zrobili głosowanie czy poprzedni launcher jeszcze z 2013 i ten hapel z 2013 a z 2015 to większość by wybrała 2013... i tyle od mnie i weście sobie to do serca administracjo i przemyślcie !
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#49
Mi to brakuje dupeczek takich 10/10, koksu i wódy.

//Edit by Eryk: Kasuję punkty reputacji za post, blokuję możliwość zmiany sygnatury na czas miesiąca (i tak nie trafiłeś Tongue), nadaję trzy punkty ostrzeżeń.
Deleted
Mugol


 
#50
Wasze propozycje zostały poddane obiektywnemu oku administracji; a oto i efekty (patrz - pierwszy post). Teraz pozostaje mi być gwarantem spełnienia Waszych propozycji.

Zapraszam do gry na serwerze, byście mogli obserwować nadchodzące zmiany.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.