Witaj!

Czemu serwer świeci pustkami? Problem
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#1
Nie chce mi się pisać do wszystkich na skype, a tutaj łatwiej walnąć jeden wątek. Jaki jest powód niskiej frekwencji w grze? Bo nie ukrywajmy, jest naprawdę niska od kilku miesięcy, albo tygodni. Większość starych graczy odeszła, a w świecie dorosłych nic się nie dzieje, nie ma z kim grać Confused   
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#2
Nie wiem jak wyglądała aktywność graczy w tym okresie, w zeszłym roku. Na hapla dołączyłem dopiero w wakacje. Ale myślę, że jednym z czynników jest zbliżające się zakończenie roku, wystawianie ocen przez nauczycieli i tym samym ostatnia chwila na podniesienie ich. Nie mówię, że to główny powód, ale nieuniknione, że niektórzy z tych nieaktywnych, własnie dlatego nie mają czasu na grę.
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
96
Gryffindor
#3
Jeśli o mnie chodzi to oprócz tego co napisał Jason, bo faktycznie wiele osób poprawia przedmioty i nie ma czasu na hapla, a mają ostatnie chwile na wyciągnięcie się w nauce, uważam iż znaczącym czynnikiem jest taki jakby.. hmm.. postój w rozgrywce? Niby dochodzą nowe rzeczy, jak choroby dajmy na to, jednak czegoś brakuje. Powodem może być też to, że postaci wielu aktywnych osób dorosły i zrozumiały, że w świecie dorosłych nie ma nic tak naprawdę ciekawego. Takie osoby albo stworzyły MK, albo przestały grać. Następnym powodem może być poniekąd sytuacja z nauczycielami w Hogwarcie. Przyjęto osoby nie doświadczone (oczywiście nie wszystkie), które mają mało ciekawych pomysłów na akcje. Oprócz tego brakuje eventów i innych smaczków. Może w wakacje się poprawi, a może eventy ponownie coś zdziałają. Mimo wszystko nadal utrzymuję, że gracze napędzają samych siebie. Jak ktoś widzi, że jest dużo osób na serwerze to wchodzi i jest ich jeszcze więcej, a jak widzi, że jest mało, to nie chce mu się grać, przez co community trochę kuleje
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#4
Każdy ma swój własny powód, dla którego nie chce mu się, albo nie może wejść na serwer. Bardzo ważnym czynnikiem jest oczywiście koniec roku szkolnego, wiele osób chce mieć jak najlepsze oceny, czy dla samej zasady, czy dlatego, że przechodzą do wyższej szkoły. Inni grają w gry które nie są klockami, a jeszcze innym na haplu się obecnie nudzi. Poczekamy do wystawienia ocen, czyli mniej więcej do 10.06. Jak ilość graczy nie wróci do normy no to może być problem :V
A tak od siebie dopowiem, że wraz z kilkoma osobami mam zamiar zrobić coś w stylu obozów letnich dla dzieciaczków, co może trochę urozmaicić wakacyjną rozgrywkę na serwerze Tongue
Silexan
Mugol


 
#5
Zawsze jak zblizaly sie wakacje to spadała aktywność. Fajna pogoda powoduje ze ludzie mniej czasu spędzają przed komputerem. Tak jet co roku na haplu.
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#6
I teraz jak zawsze nagle wszyscy zrozumieją problem, powstaną publiczne petycje, rangi w stylu łącznika między graczami a ekipą, aż ostatecznie wszystko zostanie zamiecione pod dywan i tak kolejny rok. Skąd ja to znam...
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#7
^Obawiam się, że już nawet na to nie ma co liczyć Big Grin

Myślę, że sęk po prostu w utracie zainteresowania serwerem graczy.
I dalej będę obstawał przy tym, że to przez brak odgórnie prowadzonych akcji i eventów Tongue
Vajrus
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 6
Sty 2015
4
#8
Serwery takie jak ten są popularne do momentu gdy gracze mają na niego pomysł. Jeśli ludzie nie mają pomysłu na grę to i sam serwer wieje nudą. Proste jak budowa cepa.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#9
Według mnie to, że zbliża się koniec roku szkolnego to nie jest, aż tak wielki problem - w ubiegłych latach nie było podobnie. Zresztą gdyby tak było to wiele gier nie cieszyło by się taką popularnością, a wystarczy spojrzeć na serwery RP na innych silnikach, chociażby GTA czy SWtOR, gdzie serio gra dużo osób, nawet teraz Smile Co prawda są to serwery na większą skale niż Hapel, ale gdyby się postarać to i ten by dał radę Tongue
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#10
^Bo to jest tylko takie gadanie Tongue
Że w wakacje ciepło i na dwór, w ogóle co za pierdoła xD
W wakacje hapel cieszył się zawsze nieporównywalnie większą aktywnością graczy niż w czas szkoły.
Praktycznie codziennie było pełno ludzi, codziennie lub co parę dni coś się działo.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.